aboutus

ZielińskiBags to mocny rockowy styl, proste geometryczne wzory i odważny design. Szyjemy torby, worki, plecaki i nerki. Lubimy duże produkty, mocne szwy, solidne dodatki i precyzyjne wykonanie. Lubimy gdy surowe materiały grają z minimalistycznymi formami toreb. Lubimy odnajdywać inspiracje w nowych, nietypowych przestrzeniach bo nasi klienci to ludzie którzy nie boją się tego co nowe. 

Marcin Zieliński to warszawski kaletnik z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku mody. Decyzja o budowie własnej marki dojrzewała w nim przez długi czas by kilka lat temu zaowocować odważnym i oryginalnym stylem. Marcin jest nie tylko projektantem, ale i wykonawcą większości produktów. Każda torba przechodzi przez jego ręce. Trzyma się zasady, że wszystkie wypuszczone przez markę produkty muszą być uszyte starannie, z materiałów, które gwarantują wytrzymałość bo mają służyć latami. 

Marcin zawsze poszukuje wzorów, które będą niepowtarzalne i ponadczasowe. Lubi odważne decyzje - wiele osób dziwi jego niestandardowe podejście do materiałów. Był pierwszym polskim projektantem, który inspirowany ideą upcyclingu, sięgną po tak niekonwencjonalny surowiec jak dętka rowerowa. Wzrost zainteresowania marką, entuzjazm klientów i ciągły rozwój firmy pokazały, że warto podejmować odważne decyzje.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN