O nas


Zieliński BAGS to mocny rockowy styl, proste geometryczne wzory i odważny design. Szyjemy torby, worki, plecaki i nerki. Lubimy duże produkty, mocne szwy, solidne dodatki i precyzyjne wykonanie. Lubimy też, gdy surowe i oryginalne materiały grają z minimalistycznymi formami toreb. Jednak to, co dla nas szczególnie ważne, to prowadzenie etycznego biznesu, z poszanowaniem konsumentów oraz każdej pracowniczki i pracownika. Tworzymy wartościowe miejsca pracy i szanujemy prawa zatrudnionych w naszej firmie.
Nasze torby są stylowe i trwałe, mimo że do produkcji żadnej z nich nie wykorzystujemy naturalnej skóry. Ważne jest dla nas również dbanie o środowisko - stąd pomysł na wykorzystanie jako surowca używanych dętek rowerowych. Marcin potrafi tchnąć w każdą z nich nowe życie.


Marcin Zieliński to warszawski kaletnik z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku mody. Decyzja o budowie własnej marki dojrzewała w nim przez długi czas by kilka lat temu zaowocować odważnym i oryginalnym stylem. Marcin jest nie tylko projektantem, ale i wykonawcą większości produktów. Każda torba przechodzi przez jego ręce. Trzyma się zasady, że wszystkie wypuszczone przez markę produkty muszą być uszyte starannie, z materiałów, które gwarantują wytrzymałość bo mają służyć latami. 

Marcin zawsze poszukuje wzorów, które będą niepowtarzalne i ponadczasowe. Lubi odważne decyzje - wiele osób dziwi jego niestandardowe podejście do materiałów. Był pierwszym polskim projektantem, który inspirowany ideą upcyclingu, sięgnął po tak niekonwencjonalny surowiec jak dętka rowerowa. Wzrost zainteresowania marką, entuzjazm klientów i ciągły rozwój firmy pokazały, że warto podejmować odważne decyzje.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN